صفحه اصلی » خبرهای روز فداغ » صندوق خیریه مهر جوانان فداغ ، نوید بخش بهاری دیگر

صندوق خیریه مهر جوانان فداغ ، نوید بخش بهاری دیگر

صندوق خیریه (مهر جوانان) فداغ با یاری خدا و با امید به عنایت حضرت صاحب الزمان عجل الله تعالی فرجه الشریف و با هدف نهادینه سازی فرهنگ دینی ـ انسانی خیریه و اشاعه این فرهنگ، به همت جوانان فداغی در سال 1390 تأسیس شده است.

این صندوق خیریه جهت امداد و دستگیری از خانواده های نیازمند فداغي می باشد و  هر سال در چندین نوبت کار امداد و کمک رسانی به محرومین در زمینه های یاد شده در ذیل صورت می گیرد.

 
مسئولين مربوطه پس از جمع آوری وجوهات ، از طریق صندوق های موجود در مغازه های شهر بندرعباس و نیز افراد خیّر و عضو ثابت صندوق و واریز به شماره حساب صندوق ، اقدام به تصمیم گیری درباره نحوه توزیع آن می نمایند و تاکنون کمک های شایانی در این زمینه صورت گرفته است.

 

از جمله اين کمک ها می توان به موارد زیر اشاره نمود:
کمک های نقدی
کمک هزینه ازدواج
کمک هزینه درمان
کمک هزینه تحصيلي
توزیع و پخش مواد غذایی
و …
با توکل بر خداوند متعال ، فردا نیز توزیع مواد غذایی به صورت واگذاری بن خرید به افرادِ هدف شروع خواهد شد.

 
تمام تلاش اعضا بر این است که این کار خداپسندانه با همت آحاد مردم نیکوکار فداغ در سطحی وسیع تر و با کیفیتی بهتر ادامه یابد.

 

در اینجا لازم است از تلاش ها و کمک های نیکوکاران محترم که ماهانه مبلغی را به صندوق اهداء می نمایند، تشکر و قدردانی گردد .

 

خیرین محترم می توانند در صورت تمایل، وجوهات نقدي مورد نظر خود را به شماره حساب  0209183420008 ( بانك صادرات ) به نام آقايان قاسم دست سوز و احمد مسلمي واریز نمایند.

این مطالب را نیز ببینید!

تودیع و معارفه فرمانده حوزه مقاومت بسیج امام خامنه ای فداغ

مراسم تودیع و معارفه فرمانده حوزه مقاومت بسیج امام خامنه ای فداغ فردا برگزار می ...

۲ دیدگاه‌ها

  1. علی رزمجو از قطر

    با سلام
    واقعا کار بسیا بسیار خوبی و خداپسندانه ی اتفاق افتاده ان شاء الله که افراد بانی و باعث این کار خیر همگی موفق و موید باشن و امیدوارم که این کمک ها به افراد واقعا مستحق فداغی برسه بازم تکرار میکنم افراد واقعا مستحق و به قول معروف هیچ پارتی بازی در کار نباشه . ان شاء الله که در این ایام عید دل محتاجین فداغی شاد باشد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

You can add images to your comment by clicking here.