صفحه اصلی » خبرهای روز فداغ » صندوق خیریه مهر جوانان به خانواده های فداغی عیدی داد

صندوق خیریه مهر جوانان به خانواده های فداغی عیدی داد

مَن جَاءَ بِالْحَسَنَةِ فَلَهُ عَشْرُ أَمْثَالِهَا…
ﻫﺮ ﻛﺲ ﻛﺎﺭ ﻧﻴﻜﻰ ﺑﻴﺎﻭﺭﺩ ﺩﻩ ﺑﺮﺍﺑﺮ ﺁﻥ ﭘﺎﺩﺍﺵ ﺧﻮﺍﻫﺪ ﺩﺍﺷﺖ.(انعام 160)

در آستانه فرا رسیدن سال نو ، صندوق خیریه مهر جوانان فداغ در اقدامی تحسین برانگیز با واگذاری و توزیع بن های مواد غذایی، دست بیش از شصت خانواده نیازمند و مستمند فداغی را گرفت.

صندوق مهر جوانان فداغ ؛ در ادامه تلاش های دامنه دار و پیگیری های جوانان برومند فداغ که با داشتن اهداف بلند الهی و استمداد از عنایات خاصه ولی عصر همراه می باشد ، از امروز با توزیع و واگذاری بن های مواد غذایی به خانواده های فقرا و نیازمندان که شامل بسیاری از اقلام مواد غذایی همچون برنج ، روغن ، رب گوجه و مرغ با هزینه ای حدود سی میلیون ریال بود ، در آستانه سال نو ، دست قشر محروم و خانواده های نیازمند فداغی را گرفتند.

محل توزیع مواد غذایی ، فروشگاه مروارید خلیج فارس فداغ بود.

 
لازم به ذکر است که این کار خداپسندانه از چند سال گذشته با همت بلند فداغی های مقیم بندرعباس شروع و هر ساله در چندین مرحله مبالغ جمع آوری شده از صندوق های خیریه بین خانوارهای نیازمند به صورت نقدی و غیر نقدی توزیع می شود.

 
در این راستا دست اندرکاران صندوق مهر جوانان فداغ از آحاد مردم خیراندیش و نیکوکار فداغ تقاضا دارند تا با حمایت خود ، شاهد ادامه این روند به صورتی شایسته تر و درخور محرومین جامعه بوده و این کار خدا پسندانه در سطحی وسیع تر و با کیفیتی بهتر ادامه یابد.

 

 

علاقه مندان جهت آگاهی بیشتر از  نحوه عملکرد صندوق مهر جوانان فداغ و چگونگی کمک های نقدی و غیر نقدی خود می توانند با شماره 09173811640 (احمد مسلمی) تماس حاصل فرمایند و در این کار خداپسندانه خود را سهیم و شریک کنند.

 
گفتنی است ، خیرین محترم می توانند در صورت تمایل، وجوهات نقدی مورد نظر خود را به شماره حساب  ۰۲۰۹۱۸۳۴۲۰۰۰۸ ( بانک صادرات ) به نام آقایان قاسم دست سوز و احمد مسلمی واریز نمایند.

این مطالب را نیز ببینید!

تودیع و معارفه فرمانده حوزه مقاومت بسیج امام خامنه ای فداغ

مراسم تودیع و معارفه فرمانده حوزه مقاومت بسیج امام خامنه ای فداغ فردا برگزار می ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

You can add images to your comment by clicking here.