صفحه اصلی » خبر مدارس » بزرگداشت روز معلم در فداغ

بزرگداشت روز معلم در فداغ

همایش بزرگداشت مقام شامخ معلم، چهارشنبه شانزدهم اردیبهشت ماه بعد از نماز مغرب و عشا در محل دارالقرآن نجم الثاقب فداغ برگزار شد.

در این همایش، جمع زیادی از فرهنگیان فداغ، اَرَد و غیر بومی، فرج الله نریمانی؛ روحانی فداغ، اعضای شورای اسلامی و دهیار فداغ، مدیریت، معاون آموزشی و کارشناس حراست آموزش و پرورش شهرستان گراش حضور داشتند.

بزرگداشت روز معلم در فداغ (1)
فرهنگیان فداغی در شبی خاطره انگیز و به یاد ماندنی به انگیزه بزرگداشت روز معلم دور هم جمع شدند و این روز را گرامی داشتند.
محمود طاهری؛ از فرهنگیان با سابقه و پر تلاش فداغ، به عنوان مجری این برنامه بود. همایش پاسداشت مقام معلم با تلاوت آیاتی از کلام نورانی وحی شروع شد.

بزرگداشت روز معلم در فداغ (9)
مجری برنامه ضمن تقدیر و تشکر از شورای اسلامی فداغ به خاطر برگزاری این مراسم و عرض خیر مقدم و خوش آمدگویی به فرهنگیان، مدیر دو مجتمع پسرانه و دخترانه، شورا و دهیار فداغ، روحانی محل، محمد هاشم درویشی؛ مدیر، مصیب قادری؛ معاون و بدیع زادگان؛ کارشناس حراست آموزش و پرورش، دلام؛ مسئول نمایندگی اَرَد، از روحانی محل خواست تا برای ایراد سخن پشت تریبون قرار بگیرد.

بزرگداشت روز معلم در فداغ (4)
فرج الله نریمانی نیز به نوبه خود این روز مبارک و بزرگ را به فرهنگیان تبریک گفت. وی با اشاره به جایگاه معلم و مقام شامخ آن ها، روزشان را گرامی داشت.
پس از او، محمد هاشم درویشی در جمع برادران و خواهران فرهنگی سخنرانی کرد.

بزرگداشت روز معلم در فداغ (16)

درویشی در ابتدای سخنان خود گفت : از فداغ لذت می برم. چون استعدادهایی در جوانان و فرهیختگان این سرزمین نهفته است که سطح علم و دانش و فکر آن ها نسبت به شهرستان های دیگر هم تراز و حتی می توان گفت؛ فراتر است.
شغل معلم را شغل انبیا و جایگاه و نقش آن ها را بسیار ارزشمند و برجسته دانست و خاطر نشان کرد : کار معلم همچون کار پیامبر عظیم الشان ابتدا تزکیه و پس از آن تعلیم است.
مدیر آموزش و پرورش در سخنان پایانی خود گفت : فداغ با وجود نیروهای فرهنگی توانمندی که دارد مایه افتخار است. امید به این داریم تا روز به روز شاهد ترقی و پیشرفت فداغ و فرهنگیان و فرهیختگان آن باشیم.

بزرگداشت روز معلم در فداغ (20)
مصیب قادری؛ معاون آموزشی آموزش و پرورش گراش از دیگر سخنرانان این همایش بود که با تبریک روز معلم به معلمان مدارس پسرانه و دخترانه فداغ، به جلسه ای که با حضور فرهنگیان در بیست و دوم بهمن ماه با هدف تکریم و حفظ نیروهای فرهنگی غیر بومی در فداغ برگزار شده بود اشاره کرد.
وی با بیان اینکه تکریم از نیروهای غیر بومی و حفظ آن ها بسیار ضروری و در اولویت است؛ گفت : نگهداشت و تکریم نیروهای غیر بومی را باید در اولویت های کاری خود قرار داده و در تکریم از آن ها نیز از هیچ کوششی فروگذار نکنیم.
قادری اضافه کرد: ان شاءالله نیروهای بومی و غیر بومی با توجه به رسالتی که در تعلیم و تربیت و نظام اسلامی بر عهده دارند بتوانند به خوبی این رسالت را انجام دهند.

بزرگداشت روز معلم در فداغ (36)
محمود طاهری به نمایندگی از فرهنگیان در این برنامه درخواست آن ها را به مدیر، معاون و کارشناس حراست آموزش و پرورش ارائه و بازگو نمود. به گفته این فرهنگی : با توجه به اینکه آموزش و پرورش نسبت به همکاران خصوصاً همکارانی که از شهرهای دور هستند و در مناطق روستایی و محروم خدمت می کنند و برای اینکه برای تمامی همکاران ارزش بیشتری قائل شود، بسیار جالب بود حداقل برای تقدیر از این عزیزان، لوح تقدیر هایی صادر گردد تا این زحمتکشان حداقل در امتیاز ارزش یابی مشکلی نداشته باشند و بتوانند امتیازات لازم را کسب نمایند.

 

فرهنگیان پرتلاش فداغ علی رغم تلاش ها و زحمات زیادشان، از آموزش و پرورش گراش انتظار دارند که در روز معلم و گرامی داشت مقام شامخ آن ها، حداقل با اهدای لوح تقدیر؛ تجلیل به عمل آید.

بزرگداشت روز معلم در فداغ (23)
همچنین در این همایش؛ از سوی مدیر مجتمع دخترانه ابن سینا از فرج الله نریمانی امام جماعت مدارس به رسم یادبود با اهدای جایزه ای از زحمات این روحانی نیز تقدیر شد.

 

قابل ذکر است؛ در روز گذشته نظیر این مراسم نیز در دبستان شهید قاسمی فداغ برگزار و از سوی مدیر مجتمع صدرا فداغ، با اهدای جوایزی ارزنده از معلمان زحمتکش فداغی و غیر بومی تقدیر و تجلیل شده است.

در پایان مراسم، از فرهنگیان با صرف شام پذیرایی شد. همچنین فرهنگیان در کنار هم و با خاطره ای ماندگار، عکس های یادگاری گرفتند.

بزرگداشت روز معلم در فداغ (32)
این مراسم به همت شورای اسلامی فداغ و با همکاری فرهنگیان برگزار گردیده است.

 

بزرگداشت روز معلم در فداغ (7)

بزرگداشت روز معلم در فداغ (6)

 

بزرگداشت روز معلم در فداغ (8)

 

بزرگداشت روز معلم در فداغ (2)

بزرگداشت روز معلم در فداغ (13)

بزرگداشت روز معلم در فداغ (3)

بزرگداشت روز معلم در فداغ (10)

بزرگداشت روز معلم در فداغ (12)

بزرگداشت روز معلم در فداغ (11)

بزرگداشت روز معلم در فداغ (5)
بزرگداشت روز معلم در فداغ (17)

بزرگداشت روز معلم در فداغ (16)

بزرگداشت روز معلم در فداغ (21)

بزرگداشت روز معلم در فداغ (14)

بزرگداشت روز معلم در فداغ (15)

بزرگداشت روز معلم در فداغ (19)

بزرگداشت روز معلم در فداغ (18)

بزرگداشت روز معلم در فداغ (20)
بزرگداشت روز معلم در فداغ (22)

بزرگداشت روز معلم در فداغ (23)

بزرگداشت روز معلم در فداغ (24)

بزرگداشت روز معلم در فداغ (36)

بزرگداشت روز معلم در فداغ (35)
بزرگداشت روز معلم در فداغ (32)

بزرگداشت روز معلم در فداغ (26)

بزرگداشت روز معلم در فداغ (30)

بزرگداشت روز معلم در فداغ (31)

بزرگداشت روز معلم در فداغ (27)

بزرگداشت روز معلم در فداغ (33)

بزرگداشت روز معلم در فداغ (29)

بزرگداشت روز معلم در فداغ (28)

بزرگداشت روز معلم در فداغ (25)

روز معلم مبارکباد

این مطالب را نیز ببینید!

تودیع و معارفه فرمانده حوزه مقاومت بسیج امام خامنه ای فداغ

مراسم تودیع و معارفه فرمانده حوزه مقاومت بسیج امام خامنه ای فداغ فردا برگزار می ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

You can add images to your comment by clicking here.