صفحه اصلی » دانش آموختگان فداغ » بیوگرافی آقای محمود طاهری

بیوگرافی آقای محمود طاهری

فداغ: در ابتدا خودتان را بطور کامل معرفی نمایید؟

محمود طاهری فرزند فرج الله متولّد سال 1358 هستم و در حال حاظر معاون اجرایی مجتمع آموزش و پرورش فارابی مستقر در لب اِشکَن می باشم.

تحصیلات ابتدایی را در دبستان شهیدقاسمی و راهنمایی را در مدرسه بعثت فداغ و دوره دبیرستان را در دبیرستان ابن سینا بندرعباس و دوره پیش دانشگاهی را در مرکز پیش دانشگاهی جابر بن حیان بندرعباس گذراندم ، لازم به توضیح می باشد که ما برای ورود به پیش دانشگاهی هم در کنکور شرکت کردیم که من در آن سال در کنکور موفق شدم.

فداغ: مختصری از تحصیلات – رشته – و سوابق کاری و شغلتان توضیح دهید.

در سال 1377 وارد مرکز تربیت معلم شهید باهنر بندرعباس شدم و در سال 79 مدرک کاردانی خود را از مرکز مذکور در رشته آموزش ابتدایی اخذ نموده و در همان سال ( مهرماه ) به صورت رسمی استخدام آموزش و پرورش شده و در ابتدا به مدت 4 سال مسئول آموزش نیروی انسانی اداره آموزش و پرورش ناحیه 2 بندرعباس مشغول به خدمت گردید و در سال 84 به سازمان آموزش و پرورش استان هرمزگان منتقل و به مدت 4 سال به عنوان کارشناس ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات سازمان ( بازرسی ) مشغول انجام وظیفه گردیدم.

در مهر سال 87 به منطقه گراش منتقل و ابتدا به مدت 2 سال معلم راهنمایی مدارس منطقه فداغ انجام وظیفه نموده و از مهرماه سال 89 تاکنون به عنوان معاون اجرایی مجتمع فارابی مشغول خدمت می باشم. ظمناً لازم به توضیح می دانم در سال 80 در کنکور کارشناسی ناپیوسته تربیت معلم شرکت نموده  و در آزمون مذکور پذیرفته شده و در سال 82 مدرک کارشناسی خود را از تربیت معلم شهید بهشتی بندرعباس اخذ کردم.

فداغ: دلیل موفقیت شما بنظر خودتان چه بوده ؟ و چه کسانی را بیشتر در موفقیت خود موثر می دانید؟

من همیشه خدا را یار و یاور خود می دانم و اگر موفقیتی هم کسب شده فقط و فقط لطف خداوند به اینجانب بوده و از همراهی خانواده و بعضی از دوستانم تقدیر و تشکر می کنم.

فداغ: خاطره ای از دوران تحصیلی خود را بگویید.

دوران تحصیل همه اش خاطره می باشد. خاطراتی که ممکن است در آن زمان تلخ یا سخت بوده باشد ولی الان برایم بسیار شیرین می باشد. خاطرات شب های امتحان و سختی امتحان فردا ، مخصوصاً در تربیت معلم که دو ترم 26 واحد داشتیم و تا امتحان آخری را می دادم و به علت اینکه شب ها تا دیروقت بیدار بودیم بسیار برایم سخت بود و بهترین خاطراتم مربوط به شرکت در مسابقات فرهنگی و هنری ( مسابقات قرآن ) دانشجویان تربیت معلم سراسر کشور که هر دو سال ( یک سال در شیراز و سال بعد در همدان برگزار گردید ) شرکت کردم ، می باشد.

فداغ: از نظر شما مهمترین نیاز امروز فداغ چیست ؟ و چه راهکاری جهت رفع این نیاز پیشنهاد می کنید؟

مهمترین نیاز امروز فداغ وحدت و همدلی تمام اقشار فداغ می باشد و همچنین همکاری با نهاد ها و ادارات در ارتباط با فعالیت هایی که در حال انجام می باشند.

فداغ: از رشته انتخابی خود راضی هستید؟

بله

فداغ: شما بعد از گرفتن مدرک آیا حاضرهستید به فداغ و مردم آن کمک کنید؟

بله – همانطور که الان در حال خدمت هستیم ، تا زمانیکه توانایی دارم و خداوند به من توفیق عنایت بفرماید به کشور و فداغ خدمت خواهم کرد و به این خدمت افتخار می کنم

فداغ: پیشنهاد شما برای پیش کنکوریها چیست؟

تلاش و کوشش و درس خواندن و داشتن برنامه منظم جهت مرور کتب درسی و تمرینِ تست زدن.

فداغ: توصیه شما برای دانش آموزان و دانشجویان چیست؟

مهمترین وظیفه این عزیزان درس خواندن و تحقیق و پژوهش می باشد و ان شاءالله با پشتکاری که از خود نشان می دهند بتوانند قله های پیشرفت را طی نمایند تا برای جامعه فرد مفیدی باشند.

فداغ: نظر شما درباره سایت اختصاصی و مردمی دهستان فداغ چیست؟

هر فعالیتی که در راستای پیشرفت فداغ باشد قابل تقدیر و ستایش می باشد. امیدوارم فعالیت های این سایت نیز از همین راستا ادامه پیدا کند و سطح معلومات جوانان فداغ را با درج خبرهای روز و علمی بالا ببرد.

فداغ: کلام پایانی ؟ چنانچه مطلب خاصی به ذهنتان میرسد  بفرمایید.

از شما جوانان عزیز تقدیر و تشکر دارم و از اینکه فرصتی برای اینجانب جهت این مصاحبه فراهم نمودید تشکر می نمایم و از مردم عزیز و شریف فداغ هم که همیشه در صحنه های مختلف حضور دارند کمال تشکر را دارم و از همه ی مردم عاجزانه تقاضا دارم همانگونه که همیشه با مدارس همکاری داشته اند ، همکاریهای خود را ادامه داده  و این همکاری را بیشتر نمایند.

این مطالب را نیز ببینید!

نورسیده ها در کنکور 92 – 93 برترین رتبه ها را کسب کردند

به دنبال اعلام نتایج کنکور سال 92-93 ، سه فداغی که در هنرستان رافعی اِوَز ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

You can add images to your comment by clicking here.