صفحه اصلی » دسته‌بندی نشده » به مناسب دهه فجر: مسئولان بخش پای صحبت مردم نشستند

به مناسب دهه فجر: مسئولان بخش پای صحبت مردم نشستند

پیرو برنامه اعلامی دهه فجر، نشست پرسش و پاسخ مردم بخش مرکزی با مدیران شهرستان گراش با حضور دهیاران، اعضای شورای اسلامی و تعدادی از اهالی روستاهای این بخش در مسجد زائرحسینی فداغ برگزار شد.


در این نشست مشترک دو ساعته، بخشدار مرکزی، مدیر بنیاد مسکن، مدیر آبفا روستایی، رییس اداره برق بیرم، مدیر جهاد کشاورزی، رییس اداره اوقاف، رییس منابع طبیعی، مدیر راه و شهرسازی، رییس اداره گاز، رییس اداره دامپزشکی، معاون بهداشتی دانشکده علوم پزشکی، رییس اداره ورزش و جوانان، رییس اداره بهزیستی، کمیته امداد، فرمانده پاسگاه فداغ، رییس اداره تعاون روستایی و اداره امور آب در دیداری چهره به چهره به پای صحبت ها و مشکلات مردم که توسط دهیاران و اعضای شوراها عنوان می‌شد، نشستند.

رفع مشکلات زمین‌های واگذار شده به مردم در شهرک غربی فداغ واقع در محور خروجی فداغ به طرف سنگ شکن از خبرهای همیشگی، داغ و حساسی بود که در این مراسم به گوش می‌رسید. مشکلات این شهرک گفته شد که تا چند روز دیگر به طور قطعی حل و فصل خواهد شد.


دکتر محمدی، معاون دانشکده علوم پزشکی گراش از دریافت مجوز استقرار اورژانس جاده ای در فداغ خبر داد. او برای شبانه‌روزی شدن درمانگاه فداغ نیز صحبت کرد و گفت: قول می‌دهم در سال ۹۷ علاوه بر تجهیز بیشتر آمبولانس، درمانگاه امام حسین (ع) فداغ نیز به درمانگاه شبانه روزی تبدیل کنم.

فضلی، بخشدار مرکزی نیز پیش از هر چیزی پرونده ارتقای فداغ به بخش را باز کرد و روزنه‌ی امیدی در دل مردم به‌وجود آورد. او گفت: اگر تاکنون فداغ به بخش ارتقا نیافته، تنها مشکل حد نصاب آمار جمعیتی آن بوده اما امیدواریم با تغییر مولفه های ارتقاء تقسیمات کشوری و پتانسیل های موجود در فداغ این خواسته بحق مردم هر چه سریع‌تر محقق و تلاش های چندساله مسئولین مثمر ثمر واقع شود.

بهسازی جاده فداغ – خلیلی، فعالیت بیش از پیش نیروی انتظامی در زمینه ایجاد امنیت در منطقه، گازرسانی به بخش مرکزی، احداث سدّ چهارگانه، احداث زمین ورزشی مجهز در روستای محمدزینا و توجه بیشتر در راستای رفع کمبودهای روستاهای بخش مرکزی از جمله مباحثی بود که در این نشست به آن‌ها پرداخته شد.

این مطالب را نیز ببینید!

تبلیغات: مجتمع آموزش – فناوری هرمز

🔴 مجتمع آموزش – فناوری هرمز 🔸🔷بزرگترین در جنوب فارس …🔹🔶 ➖در چهار طبقه و ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

You can add images to your comment by clicking here.