صفحه اصلی » حوادث فوری » سارقین موفق به سرقت موتور سیکلت نشدند – احساس نا امنی در فداغ

سارقین موفق به سرقت موتور سیکلت نشدند – احساس نا امنی در فداغ

سرقت موتور سیکلت در فداغخبرها حاکی از این است که دیروز سارقان  دو موتور سیکلت را نشانه گرفته ولی موفق به سرقت آن نشدند و قبل از سر رسیدن صاحب خانه توانستند محل را سریعاً ترک کنند.

هیچگونه اطلاعی از سارقین بدست نیامده و همچنان مردم فداغ در محل خود احساس نا امنی می کنند.
در این ماه ها شاهد دستبرد و سرقت وسایل نقیله و خانگی مردم هستیم که انتظار می رود از سوی حوزه و پایگاه های مقاومت بسیج و نیروی انتظامی تمامی سعی و تلاش خود را بکار گیرند و توجه بیشتر به موقعیت و حوادث روستا داشته باشند و در نتیجه سارقین را شناسائی و دستگیر نمایند و همچنین به مراجع قانونی تحویل بدهند.

این مطالب را نیز ببینید!

تودیع و معارفه فرمانده حوزه مقاومت بسیج امام خامنه ای فداغ

مراسم تودیع و معارفه فرمانده حوزه مقاومت بسیج امام خامنه ای فداغ فردا برگزار می ...

۲ دیدگاه‌ها

  1. با سلام خدمت شما دوستان.واقعا خیلی ناراحت شدم وقتی که صبح زود این خبرو شنیدم.من از مسوولین نیروی انتظامی و برادران بسیجی و سپاه فداغ خاهش مندم همچنین که در طول روز نگهبان و پاسبان فداغ هستند در طول شب هم نگهبان باشند و امنیت مردم را فراهم سازند.از برادران بسیجی و سپاه خواهش مندیم در یک برنامه ریزی دقیق و منظم و با همکاری یک دیگر در فداغ هر شب گشت شبانه در کل روستا داشته باشند.با این کار اهالی فداغ احساس امنیت بیشتری میکنند.ممنون میشم اگه این درخاست بنده حقیر را به برادران سپاه و برادران نیروی انتظامی گوش زد بنمایید.منتظر جوابم
    با تشکر حسین دریابر

  2. حَقّ (جمع: حقوق) واژه‌ای است که در معانی راست و درست و همچنین در معنی «آن‌چه فرد یا پدیده‌ای سزاواری آن را دارد» به کار می‌رود. حق همچنین در زبان‌های شرقی اصطلاحآً به عنوان یکی از نام‌های خدا به کار می‌رود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

You can add images to your comment by clicking here.