صفحه اصلی » خبرهای روز فداغ » واگذاری انشعاب برق و نصب ترانس تقویتی در شهرک گَهدِم + هزینه هر انشعاب

واگذاری انشعاب برق و نصب ترانس تقویتی در شهرک گَهدِم + هزینه هر انشعاب

به اطّلاع مالکین زمین های شهرک شمالی ( گَهدِم ) فداغ ( مجاورت ایستگاه برق ) اعم از زمین های خالی ، در حال احداث و احداثی می رساند با توجه به پیشنهاد مدیریت کل محترم برق فارس در خصوص واگذاری انشعاب و نصب ترانس تقویتی در شهرک مذکور به شرط پرداخت هزینه انشعاب ، از همه مالکین محترم خواهشمند است تا تاریخ  30 / 9 / 1392  جهت تشکیل پرونده به دهیاری مراجعه نمایند.

شایان ذکر است مبلغ پرداختی بابت هزینه انشعاب قطعی می باشد و در صورت افزایش آن هیچگونه مبلغ اضافی از پرداخت کنندگان دریافت نخواهد شد و بعلّت ظرفیت محدود ترانس درخواستی فقط جوابگوی هشتاد انشعاب می باشد که شامل هشتاد نفر اول ثبت نام کننده خواهد شد و مابقی مالکین در نوبت بعدی ثبت نام خواهند شد.
این ابلاغیه به هیچ وجه قابل تمدید نخواهد بود و در صورت عدم همکاری مالکین این فرصت استثنایی از دست خواهد رفت و هر گونه پیگیری های بعدی بر عهده خود مالکین می باشد و شورا و دهیاری در آینده پاسخگو نخواهد بود.

هزینه انشعاب برق خانگی روستایی به شرح زیر اعلام می گردد.

1- انشعاب 32 آمپر تکفاز  5368000  ریال
2- انشعاب 50 آمپر تکفاز  10750000  ریال
3- انشعاب 25 آمپر سه فاز  20275000  ریال
4- انشعاب 32 آمپر سه فاز  26554000  ریال

 

محل ثبت نام در فداغ : دهیاری
محل ثبت نام در بندرعباس : پاساژ طاهری فروشگاه آقای محمد نورسته

شماره تماس جهت هر گونه سوال :

اداره برق بیرم :  07824523224

شورای اسلامی فداغ :  07822522700

این مطالب را نیز ببینید!

تودیع و معارفه فرمانده حوزه مقاومت بسیج امام خامنه ای فداغ

مراسم تودیع و معارفه فرمانده حوزه مقاومت بسیج امام خامنه ای فداغ فردا برگزار می ...

۶ دیدگاه‌ها

 1. وااااای چقدگرون

 2. با درود .. خیلی وقته از گرون بالا تر رفته .. قبلا مینی ژ و پ بود میرفت بالا حالا قیمتها میره بالا فعلا مسا بقه بالا رفتن است

 3. سلام.طبق قانون هر نهاد -اداره و سازمان حتی شورا ودهیاری و شهرداری و…باید دارای حساب بنام خودشان باشند نه بنام مدیران یا روسای انها.چرا تمام پولهای شورای فداغ باید به حساب دو نفر از اعضا واریز شود؟این خلاف قانون و قابل پیگیری است.چه در شورای قیل چه شورای فعلی.اگر پاسخی هست لطفا مستند اعضای شورا پاسخ دهند.

  • شورای اسلامی فداغ

   سلام. طبق مصوبه شورا يک حساب مشترک در بانک افتتاح شد براي تسهيل در امور وكارهاي مردم. و طبق گفته بانک قانوني كه بشود به نام شورا افتتاح حساب كرد ندارند. حال اگر شما لطف کنید و اون قانون را و شماره و تبصره اون در اختیار ما قرار بدهید ممنون ميشويم. تا طبق قانون بتوانيم مستند به بانک تذكر بدهيم و يک حساب به نام شورا باز كنيم. البته براي حساب بانكي دهياري و شهرداري و ادارات با شورا فرق دارند .

  • جناب آقای به اصطلاح خبرنگار لطفا جنابعالی که اول میفرمایید که خلاف قانون است شما طبق چه سند وقانون میگویید اگر میفهمی باسند حرف بزن نه اینکه کلی گویی میکنی.
   پول اگر بنام شورا باشد باز هم 2نفر حق برداشت دارند پس شورا و شخص فرقی ندارد.درضمن این حساب که بنام اشخاص برای شورا میباشد با حساب شخصی خودشان فرق میکند وفقط جهت استفاده مردم برای واریزی شورا میباشد

 4. با سلام
  اگر حساب بنام شورا باشد بهتر است. در ضمن باز کردن حساب جاری بنام شورا یا هر ارگان دیگری مقدور است. اما برخی روسای بانکها به دلیل راحت بودن خودشان از انجام آن خودداری می کنند. چطور ما توانستیم برای روزنامه خود حساب باز کنیم؟ حتی شرکتهای خصوصی نیز با ارائه اساسنامه می توانند حساب جاری باز کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

You can add images to your comment by clicking here.