صفحه اصلی » خبرهای روز فداغ » پاكسازي، نظافت و زيباسازي خيابان ها و معابر عمومي فداغ در استقبال از سال جدید

پاكسازي، نظافت و زيباسازي خيابان ها و معابر عمومي فداغ در استقبال از سال جدید

خیابان های اصلی فداغ در آستانه سال جدید و عید نوروز و حفظ پاکیزگی و بهداشت و جلوگیری از آلودگی معابر ، توسط کارگران شروع به نظافت و پاکسازی شد.

خیابان های اصلی فداغ که مملو از گرد و خاک است و پاکسازی و نظافت آن نیز یکی از نیاز های اساسی و مبرم مردم این روستا محسوب می شود ،در راستای حفظ پاکیزگی و بهداشت معابر و همچنین جلوگیری از آلودگی معابر ، با همکاری شورای اسلامی فداغ ، از ابتدای دبیرستان پناهی تا جنب باغ قتالی در محور فداغ – بیرم نسبت به نظافت و پاکسازی معابر اقدام شد.

چرا که متاسفانه به ویژه در چند ماه اخیر فضای کلی خیابان های فداغ مملو از گرد و خاک شده که بیشتر آن ناشی از تردد کمپرسی های حامل شن و ماسه و… است که چهره ی روستا را هم زشت جلوه داده است.
شورای اسلامی فداغ هدف از اجراي اين طرح را پاكسازي، نظافت و زيباسازي و جلوگیری از آلودگی خيابان ها و معابر عمومي روستا براي استقبال از سال جدید و عید نوروز عنوان کرد.
این وضعیت و وجود گرد و خاک در سطح خیابان های فداغ چند مدتی است که ساکنین این مسیر در دست نظافت را نگران کرده است و دلیل نگرانی آن ها ناشی از تردد وسایل نقلیه و ورود گرد و خاک به منازل آنها می باشد.

 

 

این مطالب را نیز ببینید!

تودیع و معارفه فرمانده حوزه مقاومت بسیج امام خامنه ای فداغ

مراسم تودیع و معارفه فرمانده حوزه مقاومت بسیج امام خامنه ای فداغ فردا برگزار می ...

یک دیدگاه

  1. خدا قوت وخسته نباشید میگم به همشون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

You can add images to your comment by clicking here.